SPORTU ZDAR!

Vážení příznivci tělovýchovné jednoty Slovan Lochovic a fotbalového oddílu především. Podzimní část sezóny 2018/2019 je za námi a tak nám dovolte, abychom Vás seznámili s jejími výsledky.

Logo

V soutěži IV. třídy – sk. B jsou naši muži po 11 zápasech na druhém místě o jediný bod. Desetkrát vyhráli a jednou prohráli. Z celkových 47 gólů, které nastříleli do branek soupeře, jich vstřelil právě 16 Jan Komínek, který obsadil 2. místo v rámci dosavadní statistiky této soutěže.

Mladší žáci ve sloučeném týmu Hostomice / Lochovice obsadili po osmi odehraných zápasech 6. příčku v tabulce soutěže SELECT – OP – mladší žáci – sk. B. Třemi výhrami, jednou remízou a čtyřmi prohrami získali 10 bodů.

Starší přípravka ve sloučeném týmu Hostomice / Lochovice nasadila v soutěži okresního přeboru dva týmy, ale pouze jeden z nich byl soutěžní a započítávaly se mu výsledky utkání do celkové statistiky. Po dvaceti zápasech pak obsadili chlapci a děvčata 2. místo. K tomu jim dopomohlo dvanáct výher a 8 proher.

Mladší přípravka TJ Slovan Lochovice nastoupila v soutěži okresního přeboru se dvěma týmy. Tým Lochovice A obsadil suverénně 1. místo. Po 30 utkáních získal 90 bodů, a to 30 výhrami. Chlapcům a dívkám se podařilo nastřílet neuvěřitelných 181 gólů. Tým Lochovice B pak obsadil 3. příčku se 14 výhrami, 5 remízami a 11 prohrami. Nutno podotknout, že tyto týmy musely soupeřit i mezi sebou.

Pro rok 2019 jsme v rámci projektu Můj klub 2019, dotačního programu vyhlášeného ministerstvem školství, přihlásili také náš projekt na pořízení bezpečných branek pro hráče mladší a starší přípravky a příspěvek na ubytování v rámci soustředění mladší a starší přípravky. Cílem projektu je zajištění bezpečnosti dětí a stmelování jejich týmového ducha. Záměrem je pořízení čtyřech bezpečných celosvařených hliníkových branek. Počet je z důvodu, že turnaje mladší a starší přípravky se hrají vždy na dvě hřiště. Stávající branky jsou ocelové. Právě vysoká váha a koroze oceli bývají častou příčinou fatálních úrazů. Přínosem pořízení nových hliníkových branek bude především jejich vysoká pevnost, nízká váha a odolnost proti korozi. Dále pak příspěvek na soustředění hráčů mladší a starší přípravky. Náklady na ubytování a stravu jsou z převážné části hrazeny rodiči, kteří často z důvodu své rodinné ekonomické situace nejsou schopni financovat svým dětem fotbalové soustředění. Tímto může docházet k vyčlenění některých dětí z kolektivu. Naším záměrem je částečně se podílet na těchto nákladech a snížit tak finanční zátěž rodičů našich hráčů.

Do jarní části pro Vás připravujeme nové internetové stránky, které naleznete na www.slovanlochovice.cz. Současné stránky, kterou jsou na adrese tjslovanlochovice.4fan.cz postupně odstavíme. Naše profily a stránky na sociálních sítích zůstávají beze změny.

Držte nám palce do dalšího pokračování.

Tento článek naleznete i v Lochovických listech č. 3 z roku 2018.

Další články

FotbalMládežVideogalerie
Turnaj starší přípravky v Hořovicích (16.9.2018)
FotbalNábor

Komentovat