Klub Market

Vážení sportovci, členové, rodiče, fanoušci a příznivci TJ Slovan Lochovice.

Naším plánem je dlouhodobě zvyšovat kvalitu sportovních služeb, které poskytuje náš spolek, ale zároveň i kvalitu servisu, který sportovci či členové potřebují ke sportovnímu výkonu. To je náš úkol. V následujících dnech Vám postupně představíme novinku na našich webových stránkách www.slovanlochovice.cz. Tou je KLUB MARKET a s ním související možnosti.

Čím více nákupů uskutečníme my všichni, tím více financí Klub Market vygeneruje, tím lepší servis spolku, tím lepší výsledky na hřišti. Jinými slovy, každým nákupem Vy i Vaše okolí může podpořit náš klub. Klub Market má za úkol připravit pro Vás nabídku všech možných produktů, služeb a tím nabídnout zajímavé propojení našim partnerům.

Připravujeme pro nás všechny vlastní interní chat, vlastní online klubovou zónu, online nástěnky všech kategorií a další nástroje, které nám usnadní chod v klubu.
V Klubové zóně se můžete těšit například:
KLUBOVOU ZDRAVOTNÍ PÉČI
KLUBOVÝ FANSHOP
ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY
SPOLUPRÁCI S KONDIČNÍM TRENÉREM
KLUBOVÉ MASÁŽE
FOTBALOVÉ VYBAVENÍ
ONLINE PŘIHLÁŠKY NA SOUSTŘEDĚNÍ
ONLINE FORMULÁŘ NÁBORU DĚTÍ
SPORTOVNÍ A ZDRAVOTNÍ DIAGNOSTIKA
POJIŠTĚNÍ PRO SPORTOVCE
SPORTOVNÍ ZBOŽÍ VŠEHO DRUHU
SOUKROMÉ BRANKÁŘSKÉ TRÉNINKY
A MNOHO DALŠÍHO…

Jak se do nových online prostorů dostanete a jak začít čerpat servis a další výhody? Stačí na našich webových stránkách www.slovanlochovice.cz kliknout na členská zóna nebo fanzóna.
Neregistrovaným nabízíme naše služby a servis také, ale bez výrazných výhod, slev.
Naši registrovaní členové či fanoušci mají velmi nadstandardní výhody/benefity od nás i našich klubových partnerů a to vše jednoduše přes Klubovou zónu nebo Klub Market.
FAN ZÓNA nabízí po jednoduché registraci 10% slevu. Registrujte se teď!

ČLENSKÁBZÓNA nabízí po registraci 25% slevu. Registrujte se teď a pokud chcete být členem nebo jím už jste, kontaktujte nás soukromě.

Další články

FotbalMužiVideogalerie
FotbalMužiNapsali o nás

Komentovat