Obora, Lochovice, okres Beroun, Středočeský kraj, Střední Čechy, 26723, Česká republika

6 - 3
Final Score

Report

Zpráva rozhodčího

Doba prvního pol.byla nastavená o 1 min.z důvodu prodlevy při střídání a ošetřování některých aktérů utkání na HP. Na konci utkání bylo nahlášeno zranění hráče hostí č.9 Škrdlant Daniel – 05020376 zranění pravé nohy v oblasti kolene v souboji o míč bez cizího zavinění. Hráč utkání nedohrál a byl střídán v 23 minutě utkání. V 20 minutě utkání byl nařízen PK proti hostům za nedbalé podražení hráče domácích 9 brankářem hosti 1 ze předu v souboji o míč v PU, bez nutnosti udělení OT. PK nebyl proměněn. V 62 minutě utkání byl nařízen PK proti hostům za bezohledné podražení hráče domácích č 14 obráncem hostí 16 ze zadu v souboji o míč v rohu PU. Za tento přestupek byl udělen OT. A PK byl proměněn a 4:3. Všechny náležitosti byla splněna a jiné události v utkání nenastaly. Cestovné: Hostomice – Lochovice a zpět.

Zranění: ANO, Předat STK: NE, Předat DK: NE, Předat KR: NE, Konfrontace: NE